کانال تلگرام باشگاه ذهن صفحه اینستاگرام باشگاه ذهن مدیر باشگاه ذهن کیست

ما در باشگاه ذهن به آموزش مهارت‌ها، تمرینات ذهنی و هر آن چیزی که ورزشکاران و مربیان برای داشتن ذهنی قهرمان نیاز دارند می‌پردازیم.
ما این اعتقاد را داریم که با آموزش‌هایی که در باشگاه ذهن ارائه می‌دهیم، ورزشکاران و مربیان پیش از آنکه در ورزش به قهرمانی دست پیدا کنند می‌توانند حال خوب را تجربه کنند و در زندگی یک قهرمان باشند.

 

آیین نکوداشت استاد فرزانه جناب آقای دکتر محمد خبیری، به پاس بیش از ۳۰ سال تعلیم و تربیت عاشقانه برگزار می‌شود.

آیین نکوداشت استاد فرزانه جناب آقای دکتر محمد خبیری، به پاس بیش از ۳۰ سال تعلیم و تربیت عاشقانه برگزار می‌شود.

آیین نکوداشت استاد فرزانه جناب آقای دکتر محمد خبیری، به پاس بیش از ۳۰ سال تعلیم و تربیت عاشقانه برگزار می‌شود.
آئین نکوداشت دکتر محمد خبیری به همت جمعی از دانشجویان و علاقه مندان ایشان و با همکاری کمیته ملی المپیک، مجمع پیشکسوتان فوتبال هما، دانشکده تربیت بدنی و علوم ورزشی دانشگاه تهران و انجمن علمی رفتار حرکتی و روانشناسی ورزشی ایران برگزار می‌شود.
این برنامه ۱۲ اسفندماه ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۳۰ در محل دانشکده تربیت بدنی و علوم ورزشی دانشگاه تهران و با حضور برخی از اساتید، بزرگان و دانشجویان رشته تربیت بدنی، قهرمانان، مدیران و پیشکسوتان ورزش کشور بویژه فوتبال برگزار خواهد.
دکتر محمد خبیری عضو هیئت علمی دانشگاه تهران، عضو سابق کمیته اجرایی کنفدراسیون فوتبال آسیا، عضو مجمع عمومی و کمیته فوتسال فدراسیون جهانی فوتبال و از بنیانگذاران دانشکده تربیت بدنی و علوم ورزشی دانشگاه تهران و رشته مدیریت و روانشناسی ورزشی در ایران هستند.
تألیف حدود ۳۰ کتاب برتر در زمینه های فوتبال، روانشناسی ورزشی و مدیریت ورزشی و نگارش نزدیک به ۱۰۰ مقاله در این حوزه بخش کوچکی از خدمات ارزنده این استاد برجسته در عرصه علمی و اجرایی ورزش کشور بوده است.
امید است با حضور پر شور دانشجویان و اساتید تربیت بدنی و علوم ورزشی، بزرگان و پیشکسوتان فوتبال کشور بتوان قدرشناسی شایسته‌ای از این معلم اخلاق و گران قدر و استاد برجسته‌ی دانشگاه تهران داشته باشیم.

کمپین سخنی با آقای معلم


از جمله برنامه‌های این آیین، کمپین سخنی با آقای معلم است که میتوانید جهت اطلاعات بیشتر از این کمپین، پیج رسمی این برنامه را با شناسه‌ی @nekudashtdrkhabiri در اینستاگرام و تلگرام دنبال کنید.

دسته بندی : روانشناسان ورزش
نویسنده : احمد قاضی عسگر
تاریخ انتشار : ۰۱ / ۱۲ / ۱۳۹۷
بازدید : 65 بار
مطلب مفیدی برای شما بود ؟؟ پس به اشتراک بگذارید برای دوستانتان

احمد قاضی عسگر

مطالب مرتبط ...

مشاهده وبلاگ

کمیته روانشناسی فدراسیون پزشکی ورزشی

کمیته روانشناسی ورزشی فدراسیون پزشکی ورزشی به منظور دستیابی ورزشکاران بهبود اوج عملکرد مناسب ورزشی و ویژگیهای روان شناختی قوی در جهت راستای اهـــداف فدراسیون و سازمان تربیت بدنی با ...

ادامه توضیحات

مفهوم اجرای روان در عملکرد (flow)

در ویدئو زیر Mihaly Csikszentmihalyi میهای چیکسنتمیهایی روانشناس امریکایی که بیشتر با مبحث اجرای روان (flow) شهرت یافته و تحقیقات بسیاری در این حوزه انجام داده است ما را با ...

ادامه توضیحات

آخرین جلسه سال ۱۳۹۶گروه تخصصی روانشناسی ورزش انجمن روانشناسی ایران برگزار شد

پنجم اسفند ماه آخرین جلسه‌ی گروه تخصصی روانشناسی ورزش انجمن روانشناسی ایران درسال ۱۳۹۶برگزار شد. در این جلسه حاضرین با ریاست دکتر خسرو حمزه به بررسی برنامه‌های سال آتی گروه ...

ادامه توضیحات

دیدگاه کاربران ...

    لطفا قبل از ارسال سئوال یا دیدگاه سئوالات متداول را بخونید.
    جهت رفع سوالات و مشکلات خود از سیستم پشتیبانی سایت استفاده نمایید .
    دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.

    دیدگاه خود را بیان کنید