کانال تلگرام باشگاه ذهن صفحه اینستاگرام باشگاه ذهن مدیر باشگاه ذهن کیست

ما در باشگاه ذهن به آموزش مهارت‌ها، تمرینات ذهنی و هر آن چیزی که ورزشکاران و مربیان برای داشتن ذهنی قهرمان نیاز دارند می‌پردازیم.
ما این اعتقاد را داریم که با آموزش‌هایی که در باشگاه ذهن ارائه می‌دهیم، ورزشکاران و مربیان پیش از آنکه در ورزش به قهرمانی دست پیدا کنند می‌توانند حال خوب را تجربه کنند و در زندگی یک قهرمان باشند.

 

آیین نکوداشت استاد فرزانه دکتر محمد خبیری اسفند ماه امسال برگزار می‌شود

آیین نکوداشت استاد فرزانه دکتر محمد خبیری اسفند ماه امسال برگزار می‌شود
۵ (۱۰۰%) ۳ votes

قرار است ۱۲ اسفند ماه ۹۷ به پاس بیش از ۳۰ سال تعلیم و تربیت عاشقانه از دکتر محمد خبیری عضو هیئت علمی دانشکده تربیت بدنی و علوم ورزشی دانشگاه تهران تقدیر و تشکر بعمل آید.

این مراسم با حضور مدیران عالی رتبه ورزش کشور، چندی از پیشکسوتان فوتبالی و قهرمانان ورزشی، اعضای هیئت علمی دانشکده‌های تربیت بدنی و علوم ورزشی کشور، دانشجویان و فارغ‌التحصیلان تربیت بدنی و علوم ورزشی دوازدهم اسفند ماه، از ساعت ۱۶:۳۰ الی ۱۹ در دانشکده تربیت بدنی و علوم ورزشی دانشگاه تهران واقع در امیر آبادشمالی، جنب خیابان پانزدهم برگزار می‌گردد.

برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید به صفحه‌های مجازی (اینستاگرام و تلگرام) ستاد برگزاری این آیین به نشانی nekudashtdrkhabiri@ مراجعه نمایید.

نویسنده : احمد قاضی عسگر
تاریخ انتشار : ۲۵ / ۱۱ / ۱۳۹۷
بازدید : 21 بار
مطلب مفیدی برای شما بود ؟؟ پس به اشتراک بگذارید برای دوستانتان

احمد قاضی عسگر

مطالب مرتبط ...

مشاهده وبلاگ

کمیته روانشناسی فدراسیون پزشکی ورزشی

کمیته روانشناسی ورزشی فدراسیون پزشکی ورزشی به منظور دستیابی ورزشکاران بهبود اوج عملکرد مناسب ورزشی و ویژگیهای روان شناختی قوی در جهت راستای اهـــداف فدراسیون و سازمان تربیت بدنی با ...

ادامه توضیحات

مربیگری با فلسفه: نگاه مربیگری خود را توسعه دهید

آلیس در سرزمین عجایب از چشیر-گربه‌ای که گوشه‌ای از جاده ایستاده بود- پرسید، ممکنه بهم بگی از اینجا باید کجا برم؟ گربه به سرعت پاسخ داد: اینکه کجا می‌خواهی بری ...

ادامه توضیحات

دو فصلنامه رفتار حرکتی و روان‌شناسی ورزش

دانشکده تربیت بدنی و علوم ورزشی دانشگاه شهید بهشتی به منظور ارتقای علوم ورزشی در حوزه رفتار حرکتی و روان‌شناسی ورزش مجوز مجله‌ی رفتار حرکتی و روان‌شناسی ورزش را ...

ادامه توضیحات

دیدگاه کاربران ...

    لطفا قبل از ارسال سئوال یا دیدگاه سئوالات متداول را بخونید.
    جهت رفع سوالات و مشکلات خود از سیستم پشتیبانی سایت استفاده نمایید .
    دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.

    دیدگاه خود را بیان کنید