کانال تلگرام باشگاه ذهن صفحه اینستاگرام باشگاه ذهن مدیر باشگاه ذهن کیست

ما در باشگاه ذهن به آموزش مهارت‌ها، تمرینات ذهنی و هر آن چیزی که ورزشکاران و مربیان برای داشتن ذهنی قهرمان نیاز دارند می‌پردازیم.
ما این اعتقاد را داریم که با آموزش‌هایی که در باشگاه ذهن ارائه می‌دهیم، ورزشکاران و مربیان پیش از آنکه در ورزش به قهرمانی دست پیدا کنند می‌توانند حال خوب را تجربه کنند و در زندگی یک قهرمان باشند.

 

گروه تخصصی روانشناسی ورزش انجمن روانشناسی ایران

گروه تخصصی روانشناسی ورزش انجمن روانشناسی ایران

به منظور پیشبرد اهداف انجمن روانشناسی ایران در زمینه فعالیت گروه‌های تخصصی روانشناسی، هیات مدیره این انجمن آئین نامه‌ای را برای تشکیل گروه‌های تخصصی روانشناسی و نحوه‌ی کار آنها در سال ۱۳۷۵ تدوین و تصویب کرد.

بنابراین به منظور پیشبرد اهداف انجمن روانشناسی ایران در حوزه روانشناسی ورزش، گروه تخصصی روانشناسی ورزش ایران در اسفند ۱۳۸۹ با برگزاری انتخابات و انتخاب دکتر سید محمدکاظم واعظ‌موسوی به‌عنوان رئیس این گروه کار خود را آغاز کرد.

اهداف این گروه مطابق با اهداف کلی انجمن روانشناسی ایران گسترش و پیشبرد و ارتقاء علم روانشناسی و توسعه کمی و کیفی نیروهای تخصصی و بهبود بخشیدن به امور آموزشی و پژوهشی است.

برگزاری کارگاه‌های آموزشی و سمپوزیوم‌ها، شرکت در همایش و کنفرانس‌های داخلی و بین المللی و همکاری با آکادمی ملی المپیک و پارالمپیک در آماده‌سازی تیم های ملی برای حضور هر چه قدرتمند در مسابقات قهرمانی از جمله فعالیت‌های این گروه تخصصی است. آخرین انتخابات گروه تخصصی روانشناسی ورزش ایران در اردیبهشت ۱۳۹۵ برگزار شد و دکتر خسرو حمزه برای دو سال به‌عنوان رئیس این گروه انتخاب شد.

برای آگاهی از نحوه‌ی عضویت در این گروه می‌توانید به وب سایت انجمن روان شناسی ایران به نشانی www.iranpa.org مراجعه نمایید.

نویسنده : احمد قاضی عسگر
تاریخ انتشار : ۱۲ / ۰۳ / ۱۳۹۵
بازدید : 8 بار
مطلب مفیدی برای شما بود ؟؟ پس به اشتراک بگذارید برای دوستانتان

احمد قاضی عسگر

مطالب مرتبط ...

مشاهده وبلاگ

دومین سمپوزیوم روانشناسی شناختی در ورزش

دانشکده تربیت بدنی و علوم ورزشی دانشگاه تهران با حمایت وزارت ورزش و جوانان و ستاد توسعه علوم و فناوری‌های شناختی، دومین سمپوزیوم روانشناسی شناختی در ورزش را با سخنرانی ...

ادامه توضیحات

مجله‌ی بین‌المللی روانشناسی ورزش (IJSP)

اولین مجله‌یِ علمی- تخصصی در روانشناسی ورزش، مجله‌ی بین‌المللی روانشناسی ورزش (International Journal of Sport Psychology) است که از سال ۱۹۷۰ پژوهشهای تجربی و نظری را در علوم حرکت انسان ...

ادامه توضیحات

تاثیر ۳۰ دقیقه فعالیت بدنی صحیح بر ذهن و مغز شما (ویدئو)

تحقیقات علمی زیادی نشان داده اند، ورزش مناسب علاوه بر فواید بدنی، فواید ذهنی هم دارد. این ویدئو نشان می دهد چگونه ذهن شما با ورزش سلامت می ماند. ورزشکار باشید ...

ادامه توضیحات

دیدگاه کاربران ...

    لطفا قبل از ارسال سئوال یا دیدگاه سئوالات متداول را بخونید.
    جهت رفع سوالات و مشکلات خود از سیستم پشتیبانی سایت استفاده نمایید .
    دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.

    دیدگاه خود را بیان کنید